Przedszkole Samorządowe nr 55

z Oddziałami Integracyjnymi

Stowarzyszenie, Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół
Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu „Decybelek”
serdecznie zaprasza

rodziców / opiekunów, kadrę pedagogiczno - psychologiczną, kadrę medyczną oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem, kształceniem, opieką i wychowaniem dzieci z wadą słuchu i/lub inną niepełnosprawnością

na bezpłatne warsztaty / szkolenia w ramach
Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny „Decybelek”

 

We wrześniu br. w siedzibie Stowarzyszenia „Decybelek” rusza kolejna edycja warsztatów w ramach: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny "Decybelek". Planowane są spotkania z wieloma specjalistami, m.in.: otolaryngologiem, audiologiem, protetykiem słuchu, neurologiem, pracownikami: Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz logopedą, surdopedagogiem, fizjoterapeutą, psychologiem. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji z psychoterapeutą. Wychodząc naprzeciw potrzebom RODZICÓW dzieci z wadą słuchu, aby mogli spokojnie uczestniczyć w spotkaniach, równolegle do spotkań dorosłych organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 7 lat. W zajęciach tych będą mogły uczestniczyć nie tylko dzieci z wadą słuchu, ale także ich pełnosprawne rodzeństwo.

Ponadto, w razie potrzeby zapewniamy tłumacza języka migowego. Zgłoszenia /imię, nazwisko, adres zamieszkania, informację o wykonywanym zawodzie, bądź o byciu rodzicem… rodziną… oraz informację o potrzebie tłumacza i liczbie dzieci zgłaszanych na zajęcia z podaniem ich wieku/ proszę przesyłać na adres e-mail’owy Stowarzyszenia z dopiskiem /w temacie/ Centrum „Decybelek”.
Pierwszeństwo udziału w projekcie mają członkowie i podopieczni Stowarzyszenia Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu „Decybelek”

Informacje szczegółowe:

e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 600-371-001

POBIERZ INFORMACJE W FORMACIE PDF